Αποτελέσματα Μορφολογίας 17η Εθνική Έκθεση Εκτροφής-Μορφολογίας

17η Εθνική Έκθεση Εκτροφής-Μορφολογίας

ΠΕΜΠΤΗ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ 2010.
POINTER – ΚΡΙΤΗΣ:ΜΑΚΑΡΙΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΑΒΙΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ο Πολλά Υποσχόμενο     Doukissa Ni Kontogonis            Κοντογώνης Νικ.   
2ο Πολλά Υποσχόμενο    Arbia Ni Kontogonis                  Κοντογώνης Νικ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΦΥΛΗΣ: Doukissa Ni Kontogonis    Κοντογώνης Νικ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος            Psiharis Ventus Tuko               Ψυχάρης-Αβραμίδης
2ος Εξαίρετος            Fer Svestonof                         Σβεστονώφ
3ος Πολύ Καλός         Arion di Varsos Team               Βάρσος Ιωαν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος        Froda Svestonof                Σβεστονώφ
2ος Εξαίρετος        Fenia Svestonof                Σβεστονώφ

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ ΦΥΛΗΣ: Psiharis Ventus Tuko        Ψυχάρης-Αβραμίδης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC    Psiharis Ventus Obo            Ψυχάρης
2ος Πολύ Καλός        Felix Svestonof                Σβεστονώφ   
3ος Πολύ Καλός        Fulkner Svestonof            Παπανδρέου Μιχ.
Πολύ Καλός              Brian                                Μπισπιρούλας Χρ.
Καλός                   Nessos tou agiou Louka evoias         Λάμπρου Κ & Γ.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC    Alicia Di Aggonara            Μιαούδης Ιωαν.
2ος Εξαίρετος           Blanca                           Καπράλος Χρ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος        Psiharis Ventus Cari            Ψυχάρης Χρ.
2ος Εξαίρετος        Raul                                 Μόκρης Βασ.
3ος Εξαίρετος        Imittos Genesis Romel            Λαγός Κ.
4ος Πολύ Καλός        Marvel                          Κουτσιμπέλης
Πολύ Καλός        Fakir del Nocino                  Στεφανάτος Ν.
Πολύ Καλός        Fox                                   Σβεστονώφ
Πολύ Καλός        Victor Grande Style by Varsos        Βάρσος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος        Dana                                 Παπαδόπουλος Αθ.
2ος Εξαίρετος        Anita di Greco Attikis            Νικολόπουλος Παν.
3ος Εξαίρετος        Astra D.Doulos                Παναγόπουλος-Καρατζάς
4ος Εξαίρετος        Pegy tou Giappou            Παπαδόπουλος Αθ.
Εξαίρετος              Frida                              Σβεστονώφ
Πολύ Καλός          Alice D.Doulos                Λάμπρου Μιχ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος        Joby                                    Σπυρίδης Κ.
2ος Εξαίρετος        Smoke di Greko Attikis            Νικολόπουλος Παν.
3ος Εξαίρετος        Arno                                    Κατσαρός Ν.
4ος Εξαίρετος        Hellenik Bill                            Κατσαρός Ν.
Εξαίρετος        Fivos dimitrios Kapatos            Μελισσαρόπουλος
Εξαίρετος        Alkiviadis of Mathiopoulos        Βάρσος Ιωαν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος        Linda di Greco Attikis            Νικολόπουλος Παν.
2ος Εξαίρετος        Elli                    Κολοκοτρώνης Βας.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ  ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC    Amor D.Doulos                Ντούλος Διον
2ος Εξαίρετος        Tzoni di Greco Attikis            Νικολόπουλος Παν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ  ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος RCAC    Rebecca tou Giappou            Γιάππος Αχ.
2ος Εξαίρετος        Fedra di Aggonara            Νικολόπουλος Παν.
3ος Εξαίρετος        Psiharis Ventus Thida            Βεργούλης Ιωαν.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Alicia Di Aggonara            Μιαούδης Ιωαν.


SETTER  – ΚΡΙΤΗΣ:  ΚΑΝΤΖΟΥ  ΡΟΥΛΗ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος        Nero                             Μπλάτσος Νικ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ ΦΥΛΗΣ: Nero                 Μπλάτσος Νικ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος        Johny                            Ζερβός Ιωαν.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Εξαίρετος CAC    Canon D.Doulos                Ντούλος Διον.
2ος Εξαίρετος RCAC    Condor D.Doulos                Ντούλος Διον.
3ος Πολύ Καλός        Cronos tou Kinageta            Κοτζιάς-Κουσούλης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός        Calderas Genesis Koyman            Καμπέρης Δ.
2ος Πολύ Καλός        Leb de Sogno Elton                   Μάκα Ελ.
3ος Πολύ Καλός        Alex Afidnai Neno                      Κολιστάσης
4ος Καλός                Mac Meteoron                          Κοζαδίνος

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Πολύ Καλός        Mara di Fthias                Λιάσκος Δ.

ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΥΛΗΣ: Canon D.Doulos            Ντούλος Διον.


ΙΡΛΑΝΔΙΚΑ  ΣΕΤΤΕΡ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ.
1ος Καλός        Trina D.Doulos            Καλμπένη Β.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟΥ.
1ο καλύτερο εκτροφείο     PSIHARIS VENTUS -     ΨΥΧΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2ο καλύτερο εκτροφείο     ΝΤΙ ΓΚΡΕΚΟ –        ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ.



ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΚΘΕΣΗΣ:     Canon D.Doulos            Ντούλος Διον.   


ΑΝΑΠΛΗΡ. ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΚΘΕΣΗΣ: Alicia Di Aggonara    Μιαούδης Ιωαν.


ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΕΚΘΕΣΗΣ: Doukissa Ni Kontogonis    Κοντογώνης Νικ.


ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΕΩΝ ΕΚΘΕΣΗΣ: : Psiharis Ventus Tuko            Ψυχάρης-Αβραμίδης
Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 06 Αύγουστος 2011 22:46
Περισσότερα στην κατηγορία αυτή: 18η Εθνική Έκθεση Εκτροφής-Μορφολογίας »